Aktualności wstecz

II Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej w Krakowie

Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Złotym II Kongresu Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej, który w dniach 6-8 września 2023 r.odbędzie się w Krakowie.

Ubiegłoroczny Kongres w pełni potwierdził potrzebę uwzględnienia wód opadowych w zarządzaniu bezpieczeństwem powodziowym oraz konieczność zintegrowanego i kompleksowego podejścia do obu tematów. Zagadnienia związane z gospodarowaniem wodami w miastach i ochrony przeciwpowodziowej terenów pozamiejskich są ze sobą coraz ściślej powiązane. Zintegrowane i kompleksowe podejście do obu tematów staje się wymogiem naszych czasów. Wielopłaszczyznowa dyskusja, wytyczanie nowych kierunków i wskazywanie dobrych praktyk są dziś ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

II Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej obfitować będzie w wystąpienia przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za kształtowanie ram prawnych i finansowych gospodarki wodnej, uznanych naukowców i ekspertów oraz przedstawicieli firm działających w tym sektorze. Nie zabraknie także branżowych debat oraz prezentacji najnowszych rozwiązań technicznych.

Organizatorzy – Wydawnictwo Inżynieria - przewidzieli w programie praktyczne warsztaty, dyskusje panelowe, sesje techniczne, wystawę branżową oraz aż wycieczkę techniczną. Podczas uroczystej gali odbędzie się także ceremonia wręczenia prestiżowych nagród inżynieryjnych TYTANY 2023 w dziedzinie gospodarowania wodami i ochrony przeciwpowodziowej.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: będzie można w nim uczestniczyć online za pośrednictwem platformy AkademiaInzynieria.com. lub bezpośrednio w Krakowie w nowej lokalizacji: zabytkowym, pięknie odrestaurowanym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach, położonym w najbardziej urokliwej dzielnicy Krakowa, tuż obok Lasu Wolskiego, czyli zielonych płuc Krakowa.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na stronie https://konferencje.inzynieria.com/gwiop2023/

REJESTRACJA na Kongres #GWiOP2023 - https://bit.ly/GWiOP2023_rejestracja

Serdecznie zapraszamy